
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Positions | 5 |
| Connector Type | Plug, Female Sockets |
| Gender | Female |
| Packaging | Bag |
| Termination | Plug |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| RoHS | Compliant |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2 mm |
Stock: 25
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05414
Ext.Price$0.05414
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05414 | $0.05414 |
| 10 | $0.02707 | $0.27070 |
| 50 | $0.02409 | $1.20450 |
| 100 | $0.02144 | $2.14400 |
| 500 | $0.01908 | $9.54000 |
| 1000 | $0.01698 | $16.98000 |
| 3000 | $0.01574 | $47.22000 |
| 5000 | $0.01459 | $72.95000 |
| 10000 | $0.01352 | $135.20000 |
